o firmie adpol z Warszawy

ADPOL - Ogrodzenia Warszawa

Witam wszystkich zainteresowanych wykonaniem fachowo, solidnie i bezstresowo ogrodzenia. Firma ADPOL istnieje od 1997r. Wykonujemy praktycznie każdy rodzaj ogrodzenia z materiałów własnych lub powierzonych przez inwestora. Rocznie jest to około 30-tu ogrodzeń, a od początku działalności zajmuje się tym ta sama ekipa. Przez wszystkie lata naszej działalności nabyliśmy bardzo dużo doświadczenia w zakresie wykonania oraz montażu ogrodzenia oraz wielu zadowolonych klientów.

Montaż ogrodzeń wykonujemy głównie w Warszawie i okolicach, a przy większych zleceniach jest to cała Polska. Mamy od wielu lat stałych i sprawdzonych producentów wszelkich materiałów ogrodzeniowych, dlatego zamawiając u nas usługę wraz z materiałem, macie Państwo gwarancje wysokiej jakości towaru. Na wszystkie wykonane przez nas roboty udzielamy gwarancji od 2 do 8 lat.

Służymy także fachową poradą w doborze optymalnych rozwiązań. Pomagając w podejmowaniu decyzji bazujemy na dotychczasowych realizacjach i wieloletnim doświadczeniu. Podążamy za trendami oraz najnowszymi technologiami dzięki czemu oferowane ogrodzenia są najwyższej jakości. Nasze usługi pełnimy kompleksowo: wycena, montaż oraz serwis.